پاسخ به نشتائی PDF Print E-mail
Written by مدیریت سایت   
Wednesday, 01 June 2011 07:50

با عرض سلام خدمت شما بیننده محترم و تشکر از حضور شما در سایت بخشداری

سوال: آیا مدیریت سایت ، مشکلی برایش اتفاق افتاده که خیلی وقت است خبری از پاسخ به سوالات شما نیست ؟ یا آنکه اوضاع اینقدر خوب است که سوال و مشکلی برای ساکنین نشتارود و روستاهای تابعه وجود ندارد ؟ شاید هم مردم از پیگیری های بخشداری برای حل مشکلاتشان ناامید شده اند ؟ منتظز تکمیل سایت بخشداری و روز آمد کردن آن چه برای عکس و مطالب سایت و همچنین پاسخ به سوالات توسط شما هستیم.

جواب: خدمت شما بیننده محترم عرض کنم که آخرین سوال از مدیریت سایت به تاریخ 24/4/2011 بوده و همچنین از طرف دانشگاه در تاریخ 2/5/2011 اطلاعات بروز دانشگاه را برای مدیریت سایت فرستاده بود که این تغییرات اعمال شده است.همچنین آخرین سوال از کارگروه توسعه 28/1/2011 بوده و همچنین آخرین سوال از آقای بخشدار که پاسخ  داده شده در تاریخ 24/1/2011 بوده و از آن تاریخ تا تاریخ 15/5/2011 از طرف میوه فروشان بخش سوالی و درخواستی داشتند که از طریق بخشداری به شهرداری ارسال شد و در حال پیگیری می باشد.

و اما در خصوص اطلاعات سایت لازم است خدمت شما عرض کنم که اطلاعات موجود در سایت بهمت مدیریت سایت و یکی دو تا از دوستان کمیته فنی سایت تهیه ، تنظیم  و وارد سایت شده است اگر مشاهده می کنید که بعضی از منو ها هنوز خالی از اطلاعات است ما چندین بار از اداره،شرکت یا با مسئول آن کتباٌ مکاتبه کردیم ولی متأسفانه همکاری ندارند. حتی شما بینندگان محترم که ازعکس ها نیز گله مند هستید ما در صفحه اول سایت پیامی گذاشتیم تا در رونق دادن به سایت یا معرفی بخش ما به توریست و گردشگر عکس های قدیمی و جدید از بخش را برای ما ارسال کنید تا با نام شما در سایت قرار گیرد ولی متأسفانه هیچ گونه استقبالی نشده است. که بیش از 93 درصد عکس های موجود در سایت از طریق مدیریت سایت که اکثراً با موبایل  قبلاً و یا جدید با موبایل گرفته شد و در سایت قرار گرفت ضمناً مدیرسایت یکی از کارکنان بخشداری است که به صورت افتخاری از بدو شروع طراحی سایت ، جمع آوری اطلاعات، تایپ و تنظیم اطلاعات و آپلود آنها در سایت را در کنار دیگر مسئولیت های اداری انجام داده است و همچنین  جهت سربلندی و معرفی بخش و (نِشتایی) با همت شما دوستان آمادگی هر گونه همکاری را دارد.

مطلبی در خصوص سوالات شما از آقای بخشدار و کارگروه توسعه عرض کنم که این گونه سوالات پرینت گرفته می شود و در اختیار دوستان قرار می گیرد و پس از بررسی و یا پیگیری از طریق مسئول یا اداره مربوطه و پاسخ دهی ، جواب آن در سایت قرار می گیرد  که گاهی ممکن است مدت زمانی طول بکشد.

با تشکر و به امید همکاری شما دوستان     مدیریت سایت.

Last Updated on Wednesday, 01 June 2011 08:39